Suni Çim Halı

Suni çim halılar doğal çimlerin kullanılması ve yetiştirilmesinde, Türkiye hava şartlarından dolayı sorunlar yaşanmaya başlanmıştır. Durum böyle olunca insanlar suni çim halıya yönlenerek doğal yaşamla iç içe yaşama havasına girmişlerdir. Doğal çimlerin koşullarına karşı dayanıklılığı çok azdır. Fakat suni çim halılar doğal çimlere karşı daha fazla dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Suni çim halı spor sahalarında yoğun olarak kullanılabilir. Futbol, tenis ve diğer zeminler için çok dayanıklı bir altyapı sunar.

Her türlü hava şartına uygundur. Kötü hava şartlarından az etkilenir ve hava şartlarında doğal çime göre daha iyi performans gösterir. Su geçirgenlik özelliğinden dolayı doğal çime oranla çok daha hızlı kurur. Suni çim halı sulama maliyetlerinizi sıfıra indirir ve diğer bakım giderlerinizi en aza indirir. Hemen hemen hiç bakım gerektirmeden bütün yıl boyunca yemyeşil bir görüntüde kalabilir. Havuz kenarları, balkonlar, restaurant içleri ve terasları, bina kaplamaları gibi birçok iç ve dış mekan dekorasyonu için yepyeni bir atmosfer sağlar.

Biz insanlar doğallığı her zaman sevmişizdir. Bölgelerdeki değişen iklim şartlarından dolayı bazı şeylere hasret kalıyoruz. Ama bir kereliğe mahsus yapacağınız yatırım ile bu hasrete son vermek sizin elinizde. Her şeyden önce suni çim halı tüm hava ve coğrafi koşullar için uygundur, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Suni çim halıların maliyeti gözünüzü korkutmasın. Çünkü doğal çimlere oranla maliyeti hem daha düşük hem de tekrarlayan bir harcama söz konusu değildir.