Dekoratif Çim Halı

Dekoratif çim halılar, sentetik çim halıların bir çeşididir ve son zamanlarda oldukça ilgi görerek bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Estetik görüntüsü sayesinde tam bir doğal görünüm vermesi ve açık ile koyu rengi bulunmasıda kullanıcıların dekoratif çim halıyı tercih etme sebeplerindendir. Zeminlerinde doğal bir görüntü isteyenler yada farklı konseptlerde kullanımı artmaktadır.Spor müsabakası alanlarında kullanımı standartlaşmış olan çim halılar dekoratif olarak ev kullanımlarınada uygun durumdadır. Çim halılar doğal çimlere göre daha ekonomik ve kısa zamanda sonuç elde edilen bir üründür.

Hazırlanışı sırasında birinci kalite malzeme kullanılan dekoratif çim halıların uygulamasını her firma yapmaz yada yapamaz. Bunun içi kaliteden ödün vermeyen firmamız, her zaman dekoratif çim halı için yeni müşteriler kazanarak, başarıyla yoluna devam etmektedir. Yıpranma ve böceklenme olmaması bunun yanı sıra bakımı kolay olmasından dolayı dekoratif çim halılar tercih edilmektedir.

Dekoratif çim halı kullanım alanları: Evlerin teras katlarına ve bahçlerine rahatla uygulanabilir – Çocuk oyun alanları, lüks kafe ve restaurantlar dekoratif çim halı sayesinde ortamın havasını değiştiriyor – Bir çok okuldada dekoratif çim halı kullanılmaktadır. Özellikle kreşler ve ana okullarında – Fabrika dinlenme yerlerindede işçilerin motuvasyonu açısından, doğal yaşam havası katma amacı ile dekoratif çim halı kullanılmaktadır. – Otellerde, havuz kenarlarında, otoparklarda, site içerisinde ve sayamadığımız bir çok yerde dekoratif çim halıyı kullanabilirsiniz.